Rodičovské spoločenstvo pri ZŠ Antona Bernoláka
info@rsbernolaka.sk

Vaše 2% z daní spravia rozdiel

Vaše 2% z daní spravia rozdiel

Milí rodičia, pedagógovia a priatelia školy!

Aj v tomto roku sa uchádzame o Vašu priazeň a podporu aktivít nášho Rodičovského spoločenstva (RS) smerovaných k našim  deťom a učiteľom.

Dovoľujeme si Vás požiadať o poukázanie 2% zo zaplatenej dane z príjmov.  Minulý školský rok nám pandemická situácia neumožnila mnoho aktivít, ale aj napriek tomu práve vďaka Vám, sme mohli minulý školský rok  zabezpečiť nákup tričiek k 30. výročiu našej školy, a taktiež podporiť vedomostné súťaže žiakov I. a II. stupňa. Vďaka Vám sme taktiež mohli v tomto školskom roku zabezpečiť  oddychové  a športové zóny na II. stupni,  aby žiaci mohli zmysluplne tráviť prestávky, taktiež sme podporili kúpu kresla a taburetiek  na sedenie do knižnice na II. stupni,  podporili sme  nákup stoličiek na ranné kruhy do každej triedy na II. stupni, taktiež sme podporili kúpu interaktívnej tabule pre 2.ročník. Fotogalériu si môžete pozrieť TU.

Ako každý školský rok, tak aj tento podporujeme aj vedomostné a športové súťaže všetkých  žiakov našej školy. 

Ďakujeme aj všetkým, ktorí zaplatili členský príspevok, a tak sa stali členmi nášho RS. Ak sa k vám informácia o poukázaní členského príspevku nedostala, bližšie informácie nájdete v časti legislatíva a hospodárenie.

Veríme, že tento rok sa  nám už podarí uskutočniť všetkými veľmi obľúbenú školskú akciu – Bernolácku olympiádu, kde sa všetci spolu stretneme.

Tlačivo na poukázanie 2%  nájdete TU.

Veľmi pekne ďakujeme.

Za rodičovské spoločenstvo Hildegarda Turčeková, predsedníčka RS

Zdieľať:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.